Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
FORUMPOLICJA.CBA.PL - reaktywacja! Strona Główna FORUMPOLICJA.CBA.PL - reaktywacja!
forum kandydatów do służby w Straży Granicznej, Policji i innych służbach!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TATUAŻ
Autor Wiadomość
Adik

Wysłany: 2017-01-15, 13:30   TATUAŻ

Witam!

Jak wygląda wizyta u psychiatry ? Czy moge mieć problem mając tatuaż na przedramieniu ?
Ten temat był już i w kwestionariuszu i na psychologu, nie stanowiło to problemu na tych etapach. Następne pytanie to przy jakiej maksymalnej wadzie wzroku można przejść okulistę ?
Czy można robić niektóre badania u swoich lekarzy ?

Ave89 

Wysłany: 2017-01-15, 14:59   Re: TATUAŻ

Adik napisał/a:
Witam!

Jak wygląda wizyta u psychiatry ? Czy moge mieć problem mając tatuaż na przedramieniu ?
Ten temat był już i w kwestionariuszu i na psychologu, nie stanowiło to problemu na tych etapach. Następne pytanie to przy jakiej maksymalnej wadzie wzroku można przejść okulistę ?
Czy można robić niektóre badania u swoich lekarzy ?

A do którego oddziału się starasz? Bo na komisji w Lublinie wystarczyło powiedzieć że w domu problemów nie było, alkoholikiem i ćpunem nie jesteś i pani psychiatra już wypisuje że wszystko ok :) Wiem że w Łodzi z psychiatrą jest spory problem bo kobieta lubi uprzykrzać ludziom życie.

Ja mam -1 na prawym, -2 na lewym oku, od okulistki dostałam paragraf gdzie jest Z/N i komisja wpisała Z czyli zdolny.

U swoich lekarzy nie, trzeba u tych z przychodni MSWiA, jedynie badania laboratoryjne można na własną rękę.

Adik

Wysłany: 2017-01-15, 15:22   

Staram się do Nadwiślańskiego. U mnie wada wynosi -4, więc chyba bez laserowej korekty wzroku się nie obędzie

Ave89 

Wysłany: 2017-01-15, 18:09   

Adik napisał/a:
Staram się do Nadwiślańskiego. U mnie wada wynosi -4, więc chyba bez laserowej korekty wzroku się nie obędzie

Przy -4 niestety tak, to już za duża wada niestety :/

Odpowiedz do tematu