Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
FORUMPOLICJA.CBA.PL - reaktywacja! Strona Główna FORUMPOLICJA.CBA.PL - reaktywacja!
forum kandydatów do służby w Straży Granicznej, Policji i innych służbach!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odmowa
Autor Wiadomość
bezpieczny

Wysłany: 2017-01-20, 19:10   Odmowa

Witam, właśnie odebrałem list odmowny, kończący procedurę kwalifikacyjną w stosunku do mojej osoby. Jestem po zlozeniu ABO i czekałem na termin II etapu. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Czy to jest związane z odrzuceniem ABO? Można pisać odwołanie od tej decyzji?

Ave89 

Wysłany: 2017-01-20, 19:56   Re: Odmowa

bezpieczny napisał/a:
Witam, właśnie odebrałem list odmowny, kończący procedurę kwalifikacyjną w stosunku do mojej osoby. Jestem po zlozeniu ABO i czekałem na termin II etapu. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Czy to jest związane z odrzuceniem ABO? Można pisać odwołanie od tej decyzji?

A może nie chodzi o ABO tylko nie zaliczyłeś wariografu?

bezpieczny

Wysłany: 2017-01-20, 22:07   

Myślę że złożenie ankiety i zapewnianie o 2 etapie świadczy o zaliczonym wario

Ave89 

Wysłany: 2017-01-20, 22:14   

bezpieczny napisał/a:
Myślę że złożenie ankiety i zapewnianie o 2 etapie świadczy o zaliczonym wario

Złożenie ankiety niekoniecznie bo wario i ABO to dwa różne postępowania. Ale skoro dostałeś zapewnienie że masz się szykować na II etap to wario pewnie było do przodu.

Byłeś karany albo ktoś z Twojej najbliższej rodziny?Może jakieś niezapłacone mandaty?

Możesz złożyć odwołanie do Prezesa Rady Ministrów i wtedy będziesz jeszcze raz sprawdzany ale musisz wyjaśnić sprawę przez którą zostałeś odrzucony.

bezpieczny

Wysłany: 2017-01-20, 22:28   

Nic nie miałem sobie do zarzucenia. Dzięki, skontaktuję się z działem kadr może uda mi się coś ustalić

Anitka070993

Wysłany: 2017-05-16, 12:24   

Ile się czeka, aby złożyć ponownie dokumenty po niezdanej rozmowie kwalifikacyjnej?? Rok? Pół?

marcino007 

Wysłany: 2017-05-16, 16:28   

Anitka070993 napisał/a:
Ile się czeka, aby złożyć ponownie dokumenty po niezdanej rozmowie kwalifikacyjnej?? Rok? Pół?

Jeśli chodzi o rozmowę zaraz po złożeniu dokumentów to z tego co mi wiadomo, można składać dokumenty zaraz w następnym naborze. Jeśli natomiast chodzi o rozmowę na 2 etapie to trzeba poczekać rok od badań psychologicznych i/lub wariograficznych.

Odpowiedz do tematu