Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
FORUMPOLICJA.CBA.PL - reaktywacja! Strona Główna FORUMPOLICJA.CBA.PL - reaktywacja!
forum kandydatów do służby w Straży Granicznej, Policji i innych służbach!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rekrutacja Nadbużański
Autor Wiadomość
oksana 

Wysłany: 2016-09-02, 17:02   

marcino007 napisał/a:
oksana napisał/a:
Miał ktoś ostatnio wariograf z NOSG?? Odzywali się do kogoś już może?? U mnie miną już tydzień i cisza............

U mnie minął już miesiąc. Wczoraj dzwoniłem to dowiedziałem się tylko tyle, że analiza wariografu dotarła do nich, ale nie ma jeszcze decyzji komendanta. Tak jak i Ty dostałem drugi termin wrześniowy - tak więc czekamy :-)

widzę że jedziemy na jednym wózku. Z tego co się orientuje to wyniki już mają w ciągu tygodnia góra dwóch sęk w tym jak opiniują. Widzę że będzie niezła ekipa na drugi termin wrześniowy.

bosu

Wysłany: 2016-09-02, 19:20   

ja o wynikach wariografu dowiedzialem sie po 1,5 tygodnia tzn z dostalem telefon z pozytywna odpowiedzia

oksana 

Wysłany: 2016-09-02, 19:53   

bosu napisał/a:
ja o wynikach wariografu dowiedzialem sie po 1,5 tygodnia tzn z dostalem telefon z pozytywna odpowiedzia

no właśnie tak jak mówię że ok 2tyg. Ps dostałeś tylko telefon że zaliczony wario czy od razu zaproszenie na II etap?

bosu

Wysłany: 2016-09-02, 20:44   

oksana napisał/a:
bosu napisał/a:

no właśnie tak jak mówię że ok 2tyg. Ps dostałeś tylko telefon że zaliczony wario czy od razu zaproszenie na II etap?

telefon że zaliczone warioi że mam się szykować na kętrzyn

oksana 

Wysłany: 2016-09-02, 20:52   

ok dzięki za info, pozostaje mi tylko czekać cierpliwie ;-)

oksana 

Wysłany: 2016-09-06, 18:25   

bosu napisał/a:

miałeś rację dzisiaj dowiedziałam się że wariograf zaliczony, w ciągu tygodnia mają zadzwonić z dokładnym wrześniowym terminem II etapu. PS daj znać jak było w Kętrzynie.

MonDi

Wysłany: 2016-09-10, 23:27   

Oki, to może ktoś mi podpowie, ja po psycho ani telefonu ani listu, jak mam to interpretować

oksana 

Wysłany: 2016-09-11, 21:09   

MonDi napisał/a:
Oki, to może ktoś mi podpowie, ja po psycho ani telefonu ani listu, jak mam to interpretować

Zależy ile już czekasz ja po ok 2 tyg. wiedziałam o wyniku psychologa.

MonDi

Wysłany: 2016-09-13, 22:01   

u mnie minął już ponad miesiąc i cisza... Rozumiem, że to jednoznaczne z wynikiem negatywnym?

Ave89 

Wysłany: 2016-09-13, 22:10   

MonDi napisał/a:
u mnie minął już ponad miesiąc i cisza... Rozumiem, że to jednoznaczne z wynikiem negatywnym?

Dopóki nie masz listu niczego nie możesz być pewna. Nie chcę Cię martwić ale raczej nic z tego, choć mogę się mylić. Z doświadczenia wiem że w NOSG szybciej dzwonią niż przychodzi list.

oksana 

Wysłany: 2016-09-13, 23:00   

Ave89 napisał/a:
MonDi napisał/a:

Dopóki nie masz listu niczego nie możesz być pewna. Nie chcę Cię martwić ale raczej nic z tego, choć mogę się mylić. Z doświadczenia wiem że w NOSG szybciej dzwonią niż przychodzi list.

może też tak być że nie ma wolnych terminów na wariograf dlatego nie dzwonią ale to tylko domysły ja dostałam tel że zaliczone i czekać na wariograf
Ave89 drugi termin wrześniowy na II etap mam 27.09 oczywiście w Kętrzynie. Ps robiłaś już komisję lekarską??

Ave89 

Wysłany: 2016-09-14, 06:03   

oksana napisał/a:
Ave89 napisał/a:
MonDi napisał/a:

może też tak być że nie ma wolnych terminów na wariograf dlatego nie dzwonią ale to tylko domysły ja dostałam tel że zaliczone i czekać na wariograf
Ave89 drugi termin wrześniowy na II etap mam 27.09 oczywiście w Kętrzynie. Ps robiłaś już komisję lekarską??

W sumie ja czekałam na wario 4 miesiące ale w NwOSG szybciej przychodzi list niż dzwonią. Jeszcze nie robiłam. Może się jutro wybiorę ogarnąć ile się da a resztę po weekendzie

oksana 

Wysłany: 2016-09-14, 13:01   

No bo mi powiedzieli w kadrach żebym sobie wcześniej cytologie prywatnie zrobiła to komisja przejdzie szybciej.... ale najpierw muszę zaliczyć II etap.

chmurka 

Wysłany: 2016-09-15, 13:52   

MonDi napisał/a:

Wynik jest negatywny jeżeli otrzymasz listem taka informację. Jeśli nie, to nie wiem czemu ktoś tak tutaj sugeruje???

Nie wiem, jakie są zwyczaje w NOSG, ale to nic nie znaczy, że czekasz miesiąc i cisza. może maja takie a nie inne terminy, wszystko się zmienia, nowa władza, nowe ruchy, reorganizacje itd.
PS. kolejny etap po psychologu czekałam ponad 4 miesiące :)

venator 

Wysłany: 2016-09-20, 14:55   

Kto się jeszcze pojawi z forum w Kętrzynie 27.09 ?

Odpowiedz do tematu